Анатолий Волобуев: «Задачу выхода в Премьер-лигу поставили перед собой сами»
 

 

В беседе с журналистом газеты «Украинский Футбол» наставник алчевцев с оптимизмом рассказал о борьбе за выход в Премьер-лигу, а также поделился впечатлениями об игре с «Одессой», селекционной работе и пресловутом матче против «Оболони», который ПФЛ официально признала таким, в котором не нашлось признаков отсутствия борьбы fair-play.

Анатолий Волобуев— Анатолію Івановичу, нині всі тільки й говорять, що про негоду. Чи не завадила вона проведенню матчу в Одесі?
— Не можу сказати, що в Одесі погода була сприятливою. Гра супроводжувалася поривами вітру, було прохолодно, поле важке. Іншими словами, весняний футбол, що притаманно цій порі року.

— А ось гра примусила добряче понервувати, зокрема, ваших уболівальників. Команда з дна турнірної таблиці мало не відібрала очки в одного з лідерів…
— У першому таймі ігрова й територіальна перевага були на нашому боці. Та й моментів для взяття воріт вистачало, а ось реалізувати їх не змогли. Після перерви зуміли вийти вперед, та суперник зрівняв рахунок, після чого почалася нервова гра… У підсумку зуміли все ж забити переможний м’яч.

— Оскільки «Сталь» нині серед претендентів на підвищення в класі, про що розповів сам президент ПФЛ, який мав із вами розмову на цю тему, навряд чи можете собі дозволяти втрачати очки в таких матчах.
— Так, я говорив про прем’єр-лігу, але перед нами з боку керівництва такого завдання конкретно не було. Вирішили самі перед собою поставити таку мету. Вийде її втілити в життя — добре, ні — трагедії з цього не робитимемо.

— Якщо порівнювати вашу команду з прямими конкурентами — «Севастополем» і «Олександрією», — в чому поступаєтеся опоненту?
— Поступаємося бюджетом. До прикладу, у «Севастополя» він взагалі в кілька разів більший. Та ми все одно боротимемося…

— Зимовий антракт уже в минулому. Задоволені селекційною роботою?
— Узимку до нас приєдналися Леонов, Хромих, Карасюк… Роздутого бюджету не маємо, тож і купувати всіх, кого б хотіли, не можемо. Доводилося трансферну діяльність будувати, виходячи з виділених на це фінансів.

— Знаю, для вас це не дуже приємна тема для розмови, але хотілося би повернутися до сумнозвісного матчу «Оболонь» — «Сталь». На прес-конференції президент ПФЛ Мілетій Бальчос заявив, що фактів, які б підтверджували, що матч пройшов не за принципами fair-play, так і не знайшли. Клуб уже офіційно про це поінформували?
— Ми отримали листа на свою адресу. Тепер чекаємо публічних вибачень.

— А від кого чекаєте вибачень?
— Ну, а хто ініціював цю справу? Мабуть же, ПФЛ, отож від них і чекатимемо.

Александр Травянка («Украинский Футбол»)

 

 
©2013 ФК "Сталь" Все права защищены. Письмо администратору: admin@fcstal.lg.ua
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка обязательна